BELYSNING / Väggbelysning / Vagnslyktor 12223567
nr 1222 3567
Vagnslyktor
5 st, Modell äldre. Längd: ca 13-17cm, djup: ca 12-17cm, höjd: ca 45-48cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:57:48
100 kr
250 kr
350 kr